Urząd Rady Ministrów RS Ministerstwo Spraw Zagranicznych RS slovenska verzia

Wyszukiwarka

Ostatnio dodaliśmy...

Warning: Creating default object from empty value in /home/instytutslowacki/ftp/new/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Nowa oferta pracy z 13.04.2017 PDF Drukuj Email

Blyweert Aluminium sp. z o.o. to belgijski producent kompletnych systemów aluminiowych. ,,Exactly your profile’’ (,,Dokładnie Twój profil”) to hasło, które celowo wybraliśmy na określenie swojej filozofii pracy. W naszym działaniu stawiamy na dynamikę, fachową wiedzę, nowoczesne technologie i logistykę. Priorytetem jest dla nas także optymalna współpraca z producentami stolarki aluminiowej.

Pracownik działu sprzedaży wewnętrznej
Region: Praca stacjonarna Czosnów

Opis stanowiska:

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• przyjmowanie i obsługę zamówień
• bieżące prace biurowe
• kontakt mailowy i telefoniczny z klientami (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań)
• współpraca z innymi działami w ramach organizacji
• budowanie dobrych relacji z Klientami,
• dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania wobec kandydata:
• wykształcenie średnie
biegły język słowacki lub czeski (warunek konieczny)
• komunikatywny język angielski
• zdolność podejmowania decyzji i praca w zespole
• pakiet Office
• dodatkowym atutem będzie znajomość programów magazynowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• stabilną i ciekawą pracę, dającą perspektywy w prężnie działającej firmie
• zatrudnienie na umowę o pracę lub samozatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego
• lekcje języka angielskiego w miejscu pracy
• pakiet medyczny
• ubezpieczenie na życie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Blyweert Aluminium sp. z o.o z siedzibą w Czosnowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Kontakt

Instytut Słowacki

ul. Krzywe Koło 12/14a

00 270 Warszawa, PL

tel. +48 22 635 77 74

fax +48 22 635 76 12

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 9:00 - 17:00

instytut@instytutslowacki.pl

Mapa dojazdu

slovake.eu

Agencja Metal Mundus

Stworzone przez Avalanche wyłącznie przy użyciu Wolnego Oprogramowania.