Urząd Rady Ministrów RS Ministerstwo Spraw Zagranicznych RS slovenska verzia

Wyszukiwarka

PDF Drukuj Email

TIM to dynamicznie rozwijająca się firma z branży BPO z ponad 12-letnim doświadczeniem w realizacji projektów dla międzynarodowych korporacji. Jeżeli znasz języki obce, szukasz stabilnej pracy, stawiasz na rozwój oraz cenisz sobie dobre relacje w zespole - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka słowackiego na stanowisko:
Doradca Klienta Biznesowego

Opis stanowiska:
? Odpowiedzialność za wsparcie sprzedaży produktów firmy Intel
? Opieka nad stałym portfelem Klientów
? Dbałość o relacje z Klientami
? Udział w tworzeniu oraz wsparcie realizacji akcji marketingowych

Wymagania:
? Biegła znajomość języka słowackiego
? Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
? Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
? Umiejętność pracy w zespole
? Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
? Pracę  na projekcie realizowanym dla firmy INTEL - producenta  technologii i sprzętu wykorzystywanego w komputerach i urządzeniach na całym świecie
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? Prywatną opiekę medyczną
? Pracę w dynamicznym, młodym zespole
? Możliwość rozwoju zawodowego
? Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz udział w branżowych konferencjach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU Nr 133, poz. 883?.

Kontakt

Instytut Słowacki

ul. Krzywe Koło 12/14a

00 270 Warszawa, PL

tel. +48 22 635 77 74

fax +48 22 635 76 12

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 9:00 - 17:00

instytut@instytutslowacki.pl

Mapa dojazdu

slovake.eu

Agencja Metal Mundus

Stworzone przez Avalanche wyłącznie przy użyciu Wolnego Oprogramowania.