Urzd Rady Ministrw RS Ministerstwo Spraw Zagranicznych RS slovenska verzia


Wyszukiwarka

Program LUTY 2018 PDF Drukuj Email

 
Program STYCZEŃ 2018 PDF Drukuj Email

 
Świątecznie w Instytucie, 15.12.2017, godz. 17.30 PDF Drukuj Email

 
Wyniki Konkursu Poznajmy Słowację PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy za przybycie na rozdanie nagród do Instytutu Słowackiego

 

Poniżej laureaci Łódzko-Mazowieckiego Konkursu „Poznajmy Słowację”:

1 miejsce Marta Kowara

2 miejsce Hubert Miaz

2 miejsce Natalia Komarzycka

2 miejsce Jakub Skoczyński

3 miejsce Maja Nastarowicz

3 miejsce Mateusz Chmura

3 miejsce Daniel Szulc

3 miejsce Jakub Ejtaszewski

 

Pozostali wcześniej wymienieni w poprzednim komunikacie uczniowie otrzymali

wyróżnienia, które zostaną przesłane pocztą.

Laureatów, którym nie udało się dotrzeć na rozdanie nagród prosimy o kontakt

w sprawie nagród i dyplomów z Instytutem Słowackim.

 
Wyniki Konkursu Poznajmy Słowację PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie Poznajemy Słowację.

Komisja oceniła nadesłane prace i wybrała laureatów konkursu.

Na umieszczonej poniżej liście znajdują się nazwiska osób, które jutro otrzymają

w Instytucie stosowne do zajętego miejsca nagrody.

Wśród nich są laureaci 1, 2, 3 miejsca oraz zdobywcy wyróżnienia.

Gratulujmy wszystkim nagrodzonym!

 

Imię

Nazwisko

Aleksandra

Aftewicz

Zofia

Aftewicz

Gabriela

Bogusz

Roksana

Borowska

Weronika

Borowska

Emilia

Całusińska

Mateusz

Chmura

Natalia

Chojnacka

Karolina

Dorszewska

Aleksandra

Domańska

Klaudia

Drzazga

Jakub

Ejtaszewski

Mateusz

Gąska

Szymon

Gąska

Agnieszka

Golec

Magdalena

Jaworska

Julia

Jeżowicz

Daria

Knyt

Natalia

Komarzycka

Katarzyna

Kosiorek

Marta

Kowara

Michał

Krawczyk

Laura

Kret

Hubert

Łomot

Patrycja

Łomot

Hubert

Miaz

Julia

Michalska

Maja

Nastarowicz

Julian

Obłoza

Kacper

Oksznajczyk

Oliwia

Osińska

Michał

Pańko

Julia

Piechura

Tomasz

Rogoziński

Gabriela

Rokicka

Zuzanna

Rzepkowska

Kamila

Santorek

Jakub

Skoczyński

Klaudia

Skonieczna

Antoni

Skrzypiec

Wiktoria

Sobieraj

Julia

Sor

Kamila

Szczubeł

Klaudia

Szostak

Daniel

Szulc

Maja

Trąbczyńska

Natalia

Trombała

Sebastian

Wardak

Gabriela

Wielocha

Laura

Wiśniewska

Julia

Włodarska

Zuzanna

Wolniewicz

Karolina

Żochowska

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 17

Kontakt

Instytut Sowacki

ul. Krzywe Koo 12/14a

00 270 Warszawa, PL

tel. +48 22 635 77 74

fax +48 22 635 76 12

Godziny otwarcia:

poniedziaek-pitek 9:00 - 17:00

instytut@instytutslowacki.pl

Mapa dojazdu

slovake.eu

Agencja Metal Mundus




Stworzone przez Avalanche wyłącznie przy użyciu Wolnego Oprogramowania.