Urzd Rady Ministrw RS Ministerstwo Spraw Zagranicznych RS slovenska verzia

Wyszukiwarka

Nowa oferta pracy z 15.11.2017 PDF Drukuj Email

Stanowiska:

Junior Accountant/ Accountant/ Senior Accounant/ Chief Accounant

Firma: Lider w branży elektronicznej/ nowych technologii

Lokalizacja: Warszawa (Centrum)

Zadania, w zależności od stanowiska przewidujemy:

- analiza kont księgowych, raportowanie ryzyka i szans, sprawozdawczość

- udział w procesie zamknięcia miesiąca, wariancja bilansu, podatek, SOX, kwartalne sprawozdania finansowe i audyt

- rozliczenia międzyokresowe związanych z przychodami (DIA) i innych wydatków

Wymagamy:

- biegłej znajomości języka słowackiego lub czeskiego i komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- doświadczenie w obszarze księgowości

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

- pakiet świadczeń (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczanie na życie)

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aktualnego CV na poniższy adres e-mail, bądź za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Link aplikacyjny: http://iview.chromecrm.com/cmp/cv.aspx?source=100277&type=4717

Kontakt

Instytut Sowacki

ul. Krzywe Koo 12/14a

00 270 Warszawa, PL

tel. +48 22 635 77 74

fax +48 22 635 76 12

Godziny otwarcia:

poniedziaek-pitek 9:00 - 17:00

instytut@instytutslowacki.pl

Mapa dojazdu

slovake.eu

Agencja Metal Mundus

Stworzone przez Avalanche wyłącznie przy użyciu Wolnego Oprogramowania.