Urzd Rady Ministrw RS Ministerstwo Spraw Zagranicznych RS slovenska verzia

Wyszukiwarka

Oferta pracy z 20.03.2017 PDF Drukuj Email

Firma H&M Hennes & Mauritz Sp. Z o.o. szuka pracownika na stanowisko:

Asystent ds. kadr i pac
Miejsce pracy - Warszawa (Centrum)

Zatrudniona na tym stanowisku osoba bdzie odpowiedzialna za pen administracj spraw kadrowych jednostki na Sowacji lub w Czechach.

Opis stanowiska:

- Administrowanie sprawami kadrowymi zgodnie z lokalnymi przepisami prawa pracy
- Wsppraca z firm zewntrzn w zakresie naliczania wynagrodze
- Okresowe szkolenia pracownikw na Sowacji lub w Czechach
- Kontakty z dziaem prawnym firmy
- Udzia i reprezentowanie firmy w kontrolach zewntrznych (w tym inspekcji pracy)
- Usprawnienia wewntrznego procesu obiegu dokumentw
- Bieca kontrola zmian sowackiego lub czeskiego prawa pracy
- Przygotowywanie raportw oraz danych do listy pac

Oczekiwania:

- Pynna znajomo jzyka sowackiego lub czeskiego oraz jzyka angielskiego
- Dowiadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomo prawa pracy i wszelkich regulacji dotyczcych spraw kadrowo - pacowych
- Zaawansowana znajomo arkusza kalkulacyjnego Excel
- Umiejtno pracy w zespole
- Dobra organizacja pracy
- Rzetelno, dokadno

Oferujemy:

- Umow o prac
- Szkolenia wewntrzne
- Rabat pracowniczy
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Ubezpieczenie na ycie
- Szerok ofert sportow
- Program lojalnociowy dla pracownikw z dugim staem

?Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z pn. zm.) informuj, i administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Pani/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz, w razie wyraenia zgody, take na potrzeby przyszych procesw rekrutacyjnych, jest H&M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. z siedzib w Warszawie, adres: ul. Marszakowska 104/122, 00-017 Warszawa. Dane osobowe mog zosta udostpnione wycznie podmiotom upowanionym na podstawie przepisw prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostpu do treci swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeeli chcesz, aby po zakoczeniu rekrutacji Twoje dokumenty aplikacyjne pozostay w bazie H&M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. w celu wykorzystania ich w przyszych procesach rekrutacyjnych, zamie w swoich dokumentach aplikacyjnych ponisz zgod:

Wyraam dla H&M Hennes & Mauritz Sp. z o.o., zgod na archiwizacj i wykorzystanie przekazanych przeze mnie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla realizacji przyszych procesw rekrutacji.?

Kontakt

Instytut Sowacki

ul. Krzywe Koo 12/14a

00 270 Warszawa, PL

tel. +48 22 635 77 74

fax +48 22 635 76 12

Godziny otwarcia:

poniedziaek-pitek 9:00 - 17:00

instytut@instytutslowacki.pl

Mapa dojazdu

slovake.eu

Agencja Metal Mundus

Stworzone przez Avalanche wyłącznie przy użyciu Wolnego Oprogramowania.