Urzd Rady Ministrw RS Ministerstwo Spraw Zagranicznych RS slovenska verzia

Wyszukiwarka

Najnowsza oferta pracy z 31.08.2015 PDF Drukuj Email

Specjalista ds. obsugi Klienta z j. sowackim/czeskim
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska
? Udzielanie informacji oraz odpowiadanie na zapytania Klientw
? Odpowiadanie na biece kwestie drog mailow i telefoniczn
? Zakadanie rachunkw Klientom w wewntrznych systemach
? Przekazywanie danych dostpowych do kont
? Akceptowanie transakcji zgaszanych telefonicznie
? Rozwizywanie biecych kwestii zwizanych z kontem Klienta
na platformie broker'skiej
? Przyjmowanie reklamacji
? Uzupenianie bazy danych
? Raportowanie do kierownika dziau

Wymagania
? Biegy sowacki lub czeski
? Angielski min B1/B2
? Wyksztacenie wysze lub w trakcie studiw (mile widziane kierunki zwizane z finansami)
? Dowiadczenie w obsudze Klienta
? Gotowo do pracy na peen etat

Oferta

? Moliwo rozwoju w midzynarodowej organizacji
? Praca w penym wymiarze godzin
? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
? Biznesowe godziny pracy 8-16
? Szkolenia
? Konkurencyjne wynagrodzenie
? Pakiet benefitw

Aplikacje w formie CV prosimy przesya na adres mailowy:

Kontakt

Instytut Sowacki

ul. Krzywe Koo 12/14a

00 270 Warszawa, PL

tel. +48 22 635 77 74

fax +48 22 635 76 12

Godziny otwarcia:

poniedziaek-pitek 9:00 - 17:00

instytut@instytutslowacki.pl

Mapa dojazdu

slovake.eu

Agencja Metal Mundus

Stworzone przez Avalanche wyłącznie przy użyciu Wolnego Oprogramowania.