Urząd Rady Ministrów RS Ministerstwo Spraw Zagranicznych RS slovenska verzia


Wyszukiwarka

PDF Drukuj Email

 

Rozpoczynamy rekrutację na kursy języka słowackiego w AhojSlovakia. W semestrach 2015 / 2016 będziemy prowadzili zgodnie ze sprawdzoną metodologią, która towarzyszy nam od kilku lat. W tym roku otwieramy dwie grupy dla początkujących na poziomach A1 i A2  oraz grupę dla średnio zaawansowanych B i zaawansowanych C.

 

Kursy odbywają się w centrum Krakowa, w salkach przy ul. Krupniczej 38. Gwarantujemy przyjemną atmosferę i opiekę lektorów z doświadczeniem.

Pierwsze zajęcia 12 października 2015 r.

 

ZAPISY

Wypełnij formularz, aby zarezerwować sobie miejsce w odpowiedniej grupie. Osoby, które nie potrafią określić swojego poziomu znajomości języka i swojej grupy, proszone są o kontakt z nami. Zależy nam na rzetelnym procesie kwalifikacji na kurs.

Cena kursu: 600 PLN

PROMOCJA

Dla osób które dokonają rejestracji do 11 września przygotowaliśmy zniżkę 10 %.


Przeczytajcie nasz tekst Dlaczego uczyć się języka słowackiego?

Niezdecydowanych zachęcamy do przeczytania referencji, które wystawili nam nasi kursanci i instytucje z nami współpracujące. Nasze kompetencje potwierdza również fakt uczestnictwa w wielu projektach. Jesteśmy polskim partnerem międzynarodowego konsorcjum, które realizuje projekt zatytułowany www.slovake.eu. W skład konsorcjum wchodzą m.in. Jazykovedný ústav Ľudovíta Štúra SAV (Słowacja), Ústav jazykovej a odbornej prípravy zahraničných študentov Univerzity Komenského (Słowacja), Vilniaus Universitetas (Litwa), Institut National des Langues et Civilisations Orientales (Francja).


 

Kontakt

 

Instytut Słowacki

ul. Krzywe Koło 12/14a

00 270 Warszawa, PL

tel. +48 22 635 77 74

fax +48 22 635 76 12

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 9:00 - 17:00

instytut@instytutslowacki.pl

Mapa dojazdu

slovake.eu

 

Agencja Metal Mundus

 
Stworzone przez Avalanche wyłącznie przy użyciu Wolnego Oprogramowania.